Łóżeczka na kółkach

Zależy Ci na miejscu w sypialni ponieważ pokój w którym będzie mieszkał maluszek jest niewielkich rozmiarów? Chcesz, by Twoje dziecko było w zasięgu Twojej ręki w ciągu dnia, a wygląd łóżeczka wywoływał radość na Twojej twarzy? Małe łóżeczko na kółkach zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Łóżeczko Lululaj to produkt nietuzinkowy oraz naprawdę funkcjonalny. Pomniejszone wymiary (50x90cm), sprawiają, że łóżeczko to jest niezwykle mobilne. Bez trudu przejedziesz nim przez każde drzwi. Pomimo niewielkich rozmiarów, maluszkowi wcale nie będzie ciasno. Sami sprawdziliśmy to na własnych dzieciach. Wiemy, że niektórym rodzinom służyło ono nawet do 2 roku życia.

Zawsze
tam gdzie Ty!

  Chcesz by Maluszek był zawsze blisko Ciebie  nie ważne czy śpi czy jest aktywny? Dzięki 4 gumowanym kółeczkom, łóżeczko LULULAJ jest niezwykle mobilne, a mały rozmiar 50/90 sprawia, że zmieści się w każdym miejscu w domu.  Dzieki swym niewielkim rozmiarom łóżeczko jest lekkie i poręczne a Młoda Mama z łatwością przemieści je w wybrany zakątek domu.     

Tworzone
z sercem i pasją

Każde łóżeczko wykonany jest z niezwykłą dokładnością i dbałością o szczegół. Pracujemy w małej stolarni a nasze mebelki wykonywane są ręcznie. Dbamy o wysoką jakość produktów, a także wyjątkową estetykę. Drewniane meble mają to do siebie, że są trwałe i łatwe w renowacji, Nasza kołyska może być pamiątką wielopokoleniową, przekazywaną dzieciom a potem wnukom.

Bezpieczne

Bezpieczeństwo naszych najmłodszych uzytkowników, to sprawa priorytetowa.  Łóżeczka na kółkach są niezwykle stabilne, tak aby podczas przemieszczania mebelka maleństwo było w pełni bezpieczne, a blokada kółek gwarantuje, że mebelek nie przemieści się bez naszej woli.  Kółeczka posiadają kałczukowe ogumienia, przez co są bezpieczne również dla podłogi :)   

@lululaj.eu   |   #lululaj

łóżeczka ręcznie malowane Kamienna Góra, Kołyski handmade Koło, łóżeczka handmade Zduńska Wola, Kołyski na wymiar Cieszyn, Łóżeczko-kołyski Przysucha