Łóżeczka i kołyski szyte na miarę

Nietypowe rozmiary to nasza specjalność

Nasze łóżecza i kołyski wykonujemy przede wszystkim w rozmiarze 50x90 i 60x120 cm, ale żaden inny rozmiar nie jest nam straszny. Dlatego oferujemy mebelki również w innych wymiarach. Często klienci pytają nas czy mogą zamówić łóżeczko 50x100, 60x100, 60x110 lub inne. Ponieważ do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, u nasz wszystko jest możliwe i jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów!

Masz już spersonalizowane łóżeczko, w wybanym rozmiarze,  ale co z materacem?

O to również zadbamy! Od wielu lat współpracujemy z dwoma producentami materacy, firmą Hevea i Optimum. Dzięki temu jesteśmy w stanie zamówić dowolny materac na każdy wymiar. 

LULULAJ - Personalizacja

Wzornictwo

Spraw by kołyska Twojego dziecka była wyjątkowa

Każdy produkt jest wyjątkowy, tworzony z pasją, sercem i miłością. Ręczne wykonanie oraz dbałość o najmniejsze szczegóły naprawdę daje rodzicom uczucie, że stworzony jest specjalnie z myślą o ich dziecku.

Oprócz wielu kolorów do wyboru, na łóżeczku możemy namalować dowolny dekor. Dekory również malowane są ręcznie, dlatego masz gwarancję, że nie ma dwóch identycznych produktów. Tylko u nas można wybać jeden z proponowanych projektów lub samemu wymyślić grafikę która ma się znaleźć na łóżeczku. Najpiękniejsze projekty pochodzą właśnie od naszych klientów!

 

Nietypowe realizacje

Najbardziej nietypowe projekty

Czy mówiliśmy już, że staramy się realizować nawet najbardziej nietypowe projekty? Już dziś zgłoś się do nas ze swoim zamówiniem, a my postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. Jako rodzice piątki synów, staramy się służyć nie tylko pomocą w doborze odpowiedniego produktu, ale również służymy swoim bogatym doświadczeniem rodzicielskim :). 

LULULAJ - Personalizacja

@lululaj.eu   |   #lululaj

Meble dziecięce śląskie, Kołyska Pińczów, Biurka dla dzieci Bartoszyce, łóżeczka dla niemowląt Strzelin, Kołyski dla dzieci Sieradz