Łóżeczka z funkcją kołysania

Specjalizujemy się w kołyskach i łóżeczko-kołyskach oraz małych łóżeczkach. Oprócz firmowego rozmiaru 50x90 dostępne są również produkty w rozmiarze standardowego łóżeczka 60x120 oraz wymiarach niestandardowych. Mamy najbogatszą ofertę tego typu mebelków na rynku. Nasze produkty są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne.
Oto najważniejsze cechy łóżeczko-kołysek (dotknij zdjęcie/najedź kursorem by czytać dalej)

Wpływają
na rozwój

Kołysanie ma realny wpływ na rozwój mózgu u Waszych maluchów!  Badania dowodzą, że ruchy kołyski (tak podobne do ruchów w brzuchu mamy) uspokajają i usypiają, pomagają ukoić płacz i wyciszyć. Naukowcy potwierdzają, że dzieci kołysane szybciej siadają, raczkują i chodzą. Bujanie wpływa również na zmysł równowagi oraz koordynację ruchową dziecka w przyszłości. Chcesz by świetnie jeździło na rowerze i nartach? Kołysz od pierwszych chwil życia!

Zwiększają
komfort

Zarówno Ty jak i maluszek zasługujecie na komfort od pierwszych chwil w domu! Dzieki niewielkim rozmiarom, łóżeczko-kołyska moze być postawiona tuż obok łóżka rodziców. Taka bliskość nie tylko ułatwia pielegnacje, ale i wpływa na spokojny sen Maluszka.  Kołysanie dzidziusia bez wychodzenia z łóżka to wielka zaleta - zapomnij o godzinach bezsennych nocy z niemowlęciem na rękach. Teraz aby ukoić płacz wystarczy pobujać maluszka w kołysce. 

Jedyne
w swoim rodzaju

Nasze kołyski nie tylko mają wyjątkowe kolory. Na każdej z nich możemy namalować również dekor. Dekory to ręcznie malowane wzory. Najczęściej malujemy zwierzątka, wzory kwiatowe, zdarzają się również postaci z bajek. Możesz wybrać dekor z wielu zaproponowanych przez nas wzorów lub przesłać do nas swój projekt. Ręcznie malowane dekory sprawiają, że każdy mebelek, który tworzymy jest naprawdę wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Czyż to nie wspaniałe?   

Bezpieczne

Bezpieczeństwo i zdrowie Twojego dziecka są dla nas najważniejsze , dlatego płozy naszych kołysek wyposażone są w blokady kołysania. Stabilne i solidne, zaprojektowane w taki sposób, by dziecko nie mogło samo ich odblokować.   Trzy stopniowa regulacja wysokości materaca sprawia, że możemy dostosować poziom i wysokość, na jakiej śpi dziecko do jego i naszych aktualnych potrzeb.  Wysokiej jakości stelarz- w całości wykonany z drewna bukowego jest odporny na nawet największe harce Twojego brzdąca  

Naturalne
i ekologiczne

Kołyski są wykonane z dokładnie wyselekcjonowanego drewna bukowego, co  tworzy nieporównywalnie lepszy mikroklimat dla maleństwa. Malowane są farbami i lakierami akrylowymi, które jako produkty wodne są bezpieczne zarówno dla zdrowia dziecka jak i środowiska naturalnego. Nasze mebelki postają w zgodzie z idęą CSR, społecznej odpowiedzialności biznesu.  Staramy się, aby praca na stolarni była przyjemnością- przecież tworzymy meble dla najmłodszych!  

Tworzone
z sercem i pasją

Każdy mebelek wykonany jest z niezwykłą dokładnością i dbałością o szczegół. Pracujemy w małej stolarni a nasze mebelki wykonywane są ręcznie. Dbamy o wysoką jakość produktów, a także wyjątkową estetykę. Drewniane meble mają to do siebie, że są trwałe i łatwe w renowacji, Nasza kołyska może być pamiątką wielopokoleniową, przekazywaną dzieciom a potem wnukom.   

@lululaj.eu   |   #lululaj

łóżeczka robione ręcznie Krosno, Kołyski dla niemowląt Ostróda, Łóżeczka dla dzieci z funkcją kołysania Rzeszów, łóżeczka robione ręcznie Wolsztyn, łóżeczka handmade Nowy Targ